Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

Przeczytaj zanim zamówisz

Print Friendly, PDF & Email

Jesteśmy jedynym w kraju biurem podróży, które w cenniku podstawowym ujmuje grupy już od 13 do 90 osób, uwaga 95% ofert innych firm turystycznych zaczyna się od 20 i kończy na 45 osobach, czasem dochodzi do 50/54 – a w  BARTKU do 90 osób

Najbardziej rozpoznawalni po 24 latach istnienia jesteśmy w promieniu 50 km od Bielska, ale uwaga już od lat mamy klientów z całej Polski z: Wrocławia, Otwocka, Krakowa, Sandomierza, Gliwic, Łodzi i Warszawy. Piszcie do nas lub dzwońcie a my przerobimy każdą z naszych ofert i podstawimy bus, autokar lub 5 autokarów pod każdą wskazaną przez Was szkołę. Obecnie w naszych barwach firmowych jeżdżą już: RENAULT DCI 140 - 9 os, MERCEDES SPRINTER 519 CDI - 24 os, NEOPLAN - 51 os, SCANIA IRIZAR - 53 os, SCANIA - 53 os, SETRA - 53 os, SETRA - 60 os. oraz SETRA - 63 os.

Nie boimy się wyzwań i obsługujemy wszystkie dzieci także ze szkół integracyjnych, przykładem mogą być nasze podróże z dziećmi z Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 6 w Bielsku-Białej, jednorazowo zabieraliśmy nawet 160 maluchów, które wraz z Bartkiem odwiedziły już: Częstochowę, Kraków, Wisłę i Ustroń a ostatnio Wrocław i ogród zoologiczny w czeskiej Ostrawie.

Wszystkie programy są szczegółowo opisane, do każdego programu i wielkości grupy jest podana konkretna cena, W naszej ofercie na stronie internetowej czy w katalogu nie zobaczycie zrębów programu i uwagi, że jeżeli jesteś zainteresowany to zadzwoń a my dopiero wtedy policzymy Waszą ofertę... ale jeżeli proponujemy wycieczkę do Krakowa to w 40-stu wersjach...sprawdźcie sami.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Józef Jonkowski

Partnerzy