Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas

Hotel*** na wycieczce szkolnej ?

Printer Friendly and PDF
Promocja

Spaliście już na wycieczce szkolnej w *hotelu*** ?

Jeżeli nie to serdecznie zapraszamy. Nasze biuro od 3 lat w ramach programu pilotażowego na wycieczkach do: Warszawy, Wrocławia i Krakowa, kwateruje dzieci i młodzież w czasie wycieczek szkolnych w hotelach znacznie przewyższających miejsca noclegowe stosowane do kwaterowania takich grup, w ubiegłym roku przekonało się o tym ponad 1.200 dzieci.

* o zakwaterowaniu w hotelu*** decyduje termin zgłoszenia wycieczki i dostępność miejsc w zamawianym terminie, po wykorzystaniu puli miejsc w hotelu *** grupy szkolne kwaterujemy w obiektach o klasycznym standardzie turystycznym, ponadto pamiętajcie, że **każde co 31 dziecko na dowolnej wycieczce szkolnej, w ramach 1 umowy z aktualnej oferty B.P.Bartek płaci za udział w wycieczce 1 złoty. Dotyczy to umów podpisanych w okresie 9 styczeń – 9 marzec 2017 roku.

Promocja nie dotyczy umów podpisanych przed 9 stycznia 2017 roku. Sugestia Organizatora aby było to dziecko z rodziny niezamożnej.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Informacje dodatkowe na temat promocji pod tel. 501 295 530 lub email: biuro@biurobartek.pl

Galeria: 
Hotel*** na wycieczce szkolnej
Hotel*** na wycieczce szkolnej
Hotel*** na wycieczce szkolnej
Hotel*** na wycieczce szkolnej
Hotel*** na wycieczce szkolnej

Partnerzy